Zobrazit novější

Jestli mě něco na hudební scéně zaujalo, tak je to producer Krudanze a MC Gey. youtube.com/watch?v=BYkQwLTHDk

Jan Molič boostnul

To je zajímavé, jakmile jde jeden do domény *.ru, tak mu tam České dráhy na své vlakové WiFi dělají MITM, tj. místo legálních certifikátů si tam cpou certifikát pro passengera.com od britů a ukončují to 404. Vsadím se, že tohle nabourávání toku najednou nikomu od #pirati nevadí.

Zjistil jsem, že Hrbatův Kostelec je v archive.org. Vzhledem k tomu, že současná situace opět podněcuje k tvorbě (a navíc se ukázalo, že doména je opět volná), tak to zase rozjedeme.

web.archive.org/web/2018052823

Češi odmítli plánované hospodářství, a tak bylo zavedeno neplánované nehospodářství.

I příští rok má být schodek rozpočtu 300 miliard. „Jedná se o standardní postup v rámci rozpočtového procesu...," prohlásil mluvčí ministerstva.

(vytrženo z kontextu)

novinky.cz/ekonomika/clanek/i-

Prej ty mrchy nemaj rády kafe :-) Jinak vyzkoušeno, že kofein na ně nemá efekt. Jediné co funguje je metaldehyd/feramol. Dneska bez chemie vypěstujete leda kopřivy...

Co se stane kdyz na tri dny vypadne proud?

Za par hodin vypadne net. Nepujdou kasy v supermarketech ani bankomaty. Po dvou dnech vypadne mobilni sit (pochybuju ze BTS maji zalohu na delsi dobu). Lidi se nedovolaj k pribuznym, a tudiz zacnou startovat sva auta a zbesile jezdit. Jenze nebude kde sehnat benzin, protoze selze zasobovani stanic. Fronty. Chaos. Radio dnes uz nema kazdy, natoz v mobilu a dozvedet se co se deje tak bude slozitejsi. Rozsiri se famy, treba ze doslo k jadernemu utoku. Ne hned, ale az se lidi osmeli a za situace ze nejsou informace, cca treti den prijde rabovani. Tech par mestaku co mame jen tezko zjedna poradek. Profi armada je momentalne na misi v tramtarii, takze taky nepomuze. Navic se jim odlepuji podrazky...

Nicmene hlavni je, ze budou fungovat sireny. Pokud i tem nedojde baterie.

Jan Molič boostnul

i want to break free
-- Freddie Mercury, debugging memory management with gdb

Benzin i nafta od minulého týdne zlevnily o desítky haléřů.

Ať žijí lepší zítřky! Doufám, že mi k platu taky přidají aspoň tisíc haléřů.

novinky.cz/ekonomika/clanek/be

Jan Molič boostnul

RT @JChodounsky@twitter.com

PRAHA: Dopravnímu Podniku chybí řidiči. Záhadně totiž mizí v Bermud---ehm---Senovážném trojúhelníku. Exkluzivní záběry, přímo před kamerou z jedoucí tramvaje zmizel řidič tramvaje JCh (37). Dodnes se nenašel. 😱

🐦🔗: twitter.com/JChodounsky/status

Jan Molič boostnul
Jan Molič boostnul

Embargo na ropu. Ale jen tak trochu. Rusko to přežije, zato v EU si to užijem.

Co jsme si to zvolili? Totiž, docházím k tomu, že většina lidí si může za to co má do značné míry sama. Ne zlý Brusel, ne zlý Babiš. Někdo je tam musel zvolit. A nebylo-li z koho volit? Pak možná proto, že se nikdo neangažoval.

ceskenoviny.cz/zpravy/summit-e

Putin je možná už po smrti! Nebo odlétl na Měsíc. Nebo se proměnil v čivavu. Pravda bude někde mezi tím. Mezi tím Měsícem a čivavou.
novinky.cz/valka-na-ukrajine/c

Jan Molič boostnul
Zobrazit starší
Mastodon.1984.cz

Mastodon server 1984.cz a též ocsidf3dyfjimqrjg7smwcjgxtaputeoj7he2qtgox3sy45licgx6iid.onion