Show newer

Zdá se, že 8kg balík, který jsem poštou odeslal z Prahy do Drážďan dne 22.2., v pondělí 8.3. snad už dorazí. Odeslání stálo 804 Kč. Radši se ani nezajímám, kolik by stálo "odeslání spěšně" (a jak hodně spěšné by to pak bylo).

Nemůžu uvěřit těm, co se teď stavějí do role "obyčejných lidí". Zase nějaká variace na téma abstraktního "lid". Bohužel, česká scéna pro mě začala být nevolitelná zleva doprava i seshora dolů. A revoluce? Pche. Pro jaké nové myšlenky? Vždyť po žádné alternativě nikdo hlasitě nevolá. Revoluce, jestli bude, zajistí leda pokračování statusu quo a když se k moci dostanou ti "obyčejní lidé", taky pár let teroru. Alternativou by přitom mohlo být Hrubé národní štěstí.

cs.wikipedia.org/wiki/Hrub%C3%

Big Brother. Uhlíkově neutrální již od roku 2007.

Čekám na PIN2. Snad se to očkování nezablokuje, aby nebyl třeba PUK.

V neděli nás navštívili Svědkové Jehovovi. Požádali děti, aby se pomodlily k Pánovi. V ráji budou krotcí lvi i kobyly. Konec diktátu.

Trochu jsem nepochopil, proč šest policistů kontroluje jedno auto. To bude asi něco jako s tou výměnou žárovky.

To mě baví. Sedět s normálníma lidma v hospodě a poslouchat, jak zuřivě napadají covidioty, kteří nenosí na lyžařských vlecích roušky (a sami je nemají). Tady žádná logická argumentace nefunguje. Vesměs voliči Babiše. Ten prý za nic nemůže, chudák... Nicméně to neznamená, že jsou to špatní lidé. Na pivo s nima zajdu rád. A opozice by měla taky, pokud chce mít kontakt s realitou, čili pochopit těch 20% voličů ANO.

"CoroVentu teď chybí potřebná certifikace. S koncem února mu navíc skončilo i dočasné povolení k užití od ministerstva zdravotnictví. Třebíčská firma už požádala o jeho prodloužení, jednání s ministerstvem zdravotnictví zatím nemá jasný výsledek." Hospodářské noviny.

Když nejde udělat malá domů, holt smůla. Ventilátory budou ve skladě, dokud zase vládě nepoteče do bot.

Vyšla nová verze FB rockin best automation. Jednak jsem tu původní verzi rozdělil do více souborů (viz changelog). Novinka je, že to umí procházet timeline vlastního profilu, což umožní hlavní featuru tohoto vydání: spáchání virtuální sebevraždy. (Smaže to všechny vaše příspěvky na facebooku.)

github.com/mig1984/facebook-ro

Velká pardubická se letos uskuteční, i když bude bez dostihů.

Jan Molič boostnul/a
Jan Molič boostnul/a

Background z očkovací politiky. Je smutné, že ani takovéto informace nedokážou přesvědčit část lidí, že je něco špatně :-( #covid19
seznamzpravy.cz/clanek/byvaly-

Jan Molič boostnul/a

#fluffychat has been approved for the iOS AppStore! Thanks to benpa and @matrix for the help with this! You guys are awesome!

apps.apple.com/de/app/fluffych

Jan Molič boostnul/a

For Snowflake volunteers: If you use Firefox, Brave, or Chrome, our Snowflake extension turns your browser into a proxy that connects Tor users in censored regions to the Tor network. Note: you should not run more than one snowflake in the same network.
support.torproject.org/censors

Zobrazit vlákno

Fuck off tahle vláda, která to dohnala až sem.

Právě jsem rozkoukal film Bourák, psali o tom na novinkách. Patnáct minut a říkám si, to je tak, když pražáci z Hanspaulky točí film ze Šluknova. Mám rád béčka, ovšem toto posunulo žánr do nových rozměrů. Možná jen nechápu určitý druh humoru, místy mi to přípomíná divadlo Sklep, nicméně ta trapnost tam není záměrná, spíš je to prostě trapné. Snad by se na to dalo dívat touto optikou? Jako že cíl, vzít klišé a to nejblbější ze všech českých filmů za posledních 30 let a udělat z toho koncentrát?

Pamatujete ještě, když Babiš rozvolňoval?

babisomat.cz/epr-krambl-paj

P.S. Babišomat potřebuje už dlouho update. Chtělo by to taky najít nějaké další developery, zejména schopné programátory/ky v JavaScriptu a grafiky/čky. Zdrojáky jsou na githubu, ale je to fakt total ductape.

Hi folks,

I have published the first (but already working) Facebook automation tool, intended to destroy the platform.

At the moment, it loads friends, auto-likes every of their posts, auto-likes random other posts (if they have been liked by at least 4 users). It chooses the second top most liked icon. Then it shares everything from friends and optionally comments their posts (but it is very annoying for them :-))

github.com/mig1984/facebook-ro

Let's fill the FB with trash!

Show older

Volby uživatele Jan Molič:

Mastodon.1984.cz

Mastodon server 1984.cz