Show newer

... lidi teď čekají, že někdo rozumně "práskne do stolu" a řekne, "pojďme se sjednotit místo toho hašteření".. obrovsky by na tom teď vydělal, kdo by to řekl.. místo toho vidím, že opoziční lídři se nechávají strhnout těmito v podstatě vedlejšími problémy.. ať už Babiš nebo podzimní volby nebo Rychetský, to všechno jsou momentálně vedlejší problémy.. jen fakt nevidím, že by to někdo takto napřímo pojmenoval ;-/ Přijde mi to čím dál víc impotentní, a přitom je tam takový potenciál, vyplýtvaný...

Zobrazit vlákno

Myslím si, že z PR hlediska je opoziční odmítnutí nouzového stavu sebevražda. Teď by právě mohla opozice ukázat, že je schopna se sjednotit a kývnout společně na nouzový stav, ovšem s jasně řečenými požadavky. (Možná se to děje, ale není to vidět - a co není vidět, jako by nebylo.) Přijde mi to hašteření zrovna teď krátkozraké. A přitom by právě teď, z PR hlediska, šlo toho celého tak skvěle využít! Ale ne, každej si pojede svou "polívčičku"...

Prezident Zeman neudělí Rychetskému Řád TGM. Tak a já mám zkaženej den.

Jan Molič boostnul/a

Rozhodl jsem se spáchat facebookovou sebevraždu "po programátorsku". Tedy už to lajkuje, komentuje i sdílí pejsky a kočičky ve velkém.

video zde:

peertube.1984.cz/videos/watch/

Jan Molič boostnul/a

Tesla states that their carbon savings so far are 3,6 megatons: tesla.com/carbonimpact?redirec

The current carbon footprint of bitcoin is 36,95 megatons/year: digiconomist.net/bitcoin-energ (probably underestimated)

The price of bitcoin has risen 10% on the announcement of this news.

Bitcoin's economic model is set up so that a 10% increase in price will lead to roughly a ten percent increase in emissions.

So in one year, this price increase will wipe out ALL of Tesla's carbon savings.

Zobrazit vlákno
Jan Molič boostnul/a

Bitcoin is a massive, massive ongoing ecological disaster. You can not in any way pretend you are an environmentally conscious company, and support bitcoin.

At the moment, one of the biggest things that could be done to help fight global warming is to destroy bitcoin.

Zobrazit vlákno

If all cars have obligarorily fluorescent colors, I bet you there will be only half of deaths. But having it's own color, especially black, is probably a human right.

The more communication channels we have, the less relevant information we receive. About two hours a day, I feel like I am doing a spamfilter.

Jan Molič boostnul/a

If there's anybody here who wants to make fun of my attempt at creating a Social Media platform, you can see it here:

quanta.wiki

I mean it's really nothing much, but it can talk to the Fediverse. Treat it like a "Roast Me". Beat me up. I can take it.

Facebook: podnik s tržní kapitalizací 750 miliard dolarů (16 152 000 000 000 Kč). Výsledný produkt je přitom zadarmo. A většině lidí to furt nesmrdí.

Jan Molič boostnul/a

This is interesting. As fast as light is, it's rather slow when you take into account the vastness of space.

Jak mohl tak velkou firmu postavit tak špatný manažer? Inu, skoupil již existující funkční firmy, které dosud řídí někdo jiný než on. To nemá s klasickým podnikáním nic společného.

Are there any protocols to transmit a message over multiple DNS requests or over multiple tweets with fake content? Something you can use on officially allowed channels although they do a ssl man-in-the-middle? IMHO this will be very necessary soon. Yes, i am paranoid. :-)

Jan Molič boostnul/a
Jan Molič boostnul/a

Sorry jako, končíme. Vláda zakázala samu sebe

V rámci proticovidových opatření zakázala Vláda volný pohyb osob, volnou ruku trhu a nakonec samu sebe. Poslední opatření přišlo v době, kdy zároveň končí očkování rizikové skupiny - žádná už není.

hovinky.com/cechistan/sorry-ja

Kdykoli v posledku slyším mluvit Václava Klause, tak s ním musím v 98% souhlasit. Jenže pořád "trošičku" vidím rozpor mezi tím, co kdy hovořil a co kdy udělal.

Začalo to možná už v '89, kdy na ORF řekl:

"Podle mého mínění ta silně neomezená neviditelná moc - ruka trhů - může přinést velké problémy."

A za pár měsíců byla táž neviditelná ruka nejlepším řešením.

Doporučuju celé video..

To jsou paradoxy, pane Klaus!

youtube.com/watch?v=_YsMb5bNH4

Jan Molič boostnul/a

Jsem rád, že se #EU a #AstraZeneca dohodly na zveřejnění smlouvy na vakcíny.

Jenže nám někdo začernil většinu podstatných částí. :)

Budování transparence je fakt práce, kterou je potřeba dělat doslova po milimetrech.

Budeme mučit, oznámil Babiš

Stejně jako mučení I. stupně (mučení tiskovou konferencí Vlády, mučení prohlášeními ministra Havlíčka a mučení Blatným) bude i proces mučení II. stupně velmi zdlouhavý. „Prolamování páteře přijde skutečně velmi pomalu,“ potvrdil Babiš. Obvykle povede k trvalým poškozením nervů a celé páteře.

hovinky.com/cechistan/budeme-m

Show older

Volby uživatele Jan Molič:

Mastodon.1984.cz

Mastodon server 1984.cz