Show newer

Bude pouze lokální lockdown: ve Středočeském, Jihočeském, Západočeském, Severočeském, Východočeském, Jihomoravském, Severomoravském kraji a v Praze. Hospody zůstanou i nadále otevřené, od 19:30 do 20:00. Očekáváme další kvantitativní uvolňování, to kvalitativní je již v plném proudu. Kvůli celkové tlakové níži přijdou od východu, z jihu, ze severu i ze západu větry, smrdí to už tak nějak všude a líp nebude. Dále hrozí roupy. Ve vyšších a nižších polohách budou doprovázené vytrvalými sračkami.

Jan Molič boostnul/a

We have a chance to raise questions to European Data Protection Supervisor in the budgetary control procedure of #CONT. Do you have any questions for the European authority in the field of privacy? Don't hesitate to write them down for us. 🏴

Jan Molič boostnul/a

RT @EuropeanPirates@twitter.com

Criticism over #5G rarely approaches privacy issues. However, 5G creates a world in which profiling and surveillance are more present and pervasive; a giant step on the road to social techno-control. 💻 Read more about 5G privacy threats! 🏴 exedre.org/5g-dare-to-face-the

🐦🔗: twitter.com/EuropeanPirates/st

Jan Molič boostnul/a

RT @jilm@twitter.com

Proč má @AndrejBabis@twitter.com více poslanců než procent voličů?

Kvůli zákonu, kterým se Klaus a Zeman pokusili během Opoziční smlouvy zbavit konkurence. Havel jeho nejhorší část zastavil u ÚS, diskriminace malých zůstala.

Kdo tehdy hlasoval pro? @Nemcova_Mirka@twitter.com.

psp.cz/sqw/hlasy.sqw?G=18836

🐦🔗: twitter.com/jilm/status/131271

Jan Molič boostnul/a
Jan Molič boostnul/a

K tématu: Hradní kancléř Mynář byl zapletený do obrovského byznysu, který kličkami násobil dluhy lidí za nezaplacené jízdné v MHD Praha. Vymahači potom sponzorovali Zemanovo kampaň... #exekuce
irozhlas.cz/zpravy-domov/kancl

Zobrazit vlákno

Našel jsem jednu svou skladbu z roku 1998 (teda není moje, samozřejmě je to Lunetic). Původně vznikla pro ples hlineckýho gymplu, kde jsme na to měli předtančení. No a tak jsem to trochu přemíchal, víceméně je to jako originál. Ta skladba má především výhodu v tom, že když si ji pustíte, tak potom, když si pustíte cokoli jinýho, tak se vám to bude zdát úžasný 😃

soundcloud.com/mig-1984-cz/lun

Prymula: Pravděpodobně omezíme počty osob

Podle ministra zdravotnictví Romana Prymuly zatím není možné vyloučit italský ani německý scénář. Příští týden by měla přijít další opatření, která by měla omezit počty osob.

hovinky.com/zdravi/prymula-pra

V současné společenské diskusi o covidu (a Babišovi) postrádám jedno: cokoli jiného než covid a Babiše. Tahle společnost, jestli na něco dojede, tak na předpodělanost. Nebagatelizuju covid, ale umíralo se vždycky a sám nevím, jestli nebudu mít následky. Jde mi o to, že před 100 lety by se nám vysmáli. Tehdy se chodívalo umírat do válek a revolucí, tehdy totiž aspoň byly nějaké ideje, pro něž stálo za to umřít. My teď máme jenom ten covid a strach. Tohle není ekonomický, to je mentální lockdown.

Jan Molič boostnul/a
Jan Molič boostnul/a

... správný drajv = schopnost, dělat PR na nejvyšším levelu. Co třeba zangažovat Kazmu (viz jeho video s deep fake Zemanem)? Tomu říkám PR, ať se jde Babišův Mára vycpat!

Sorry jako, ale předvolební spot Pirátů je oproti Kazmově tvorbě nemastný neslaný. Na PR by si měli najmout nejlepší odborníky. Ten spot není špatný, ale je napůl.

Bez totálně nejlepšího PR Piráti volby možná vyhrajou, ale jenom napůl. A bude tam pořád Babiš, i kdyby byl sebeblější a měl sebemíň preferencí.

Kdyby byla opozice co k čemu, vůbec bychom se nemuseli bavit o nějakém Babišovi. Bohužel, Piráti mi čím dál víc připomínají svazáky. Najdeme mezi nimi spoustu schopných i pilných lidí, kteří to myslí dobře. Jenže se pořád nemůžu zbavit toho dojmu svazáků. Poznal jsem Piráty jinak, před několika lety na Magistrátu, kde měli malý kumbál, který připomínal anarchistické doupě. To byli Piráti s velkým P. Od té doby se strana profesionalizovala a stala se poněkud sluníčkářskou. Nemá to správný drajv..

Průjem ONLINE

Trump: mám dva cíle: Japonsko, Kanadu a Izrael. Číslo R Roste. Dušek, Prymula, Flegr: Žádné objetí, jinak oběti. Brusel vítá druhou vlnu vyhlášek. Novely, inkluze, infuze. Česko nakažený. Královéhradecký pozitivní.

hovinky.com/kultura/prujem-onl

Novou spojující myšlenkou by mohla být snaha o uchování lidských hodnot proti digitální totalitě. Evropa by se měla odlišit a na té odlišnosti stavět. Nebude sice tak ekonomicky efektivní jako když se z občanů udělají stroje a šmíruje se každý jejich pohyb, ale možná tato svoboda v těch občanech potom vytvoří hrdost na vlastní kulturu a motivaci přinášet nové nápady, které zajistí i určitnou ekonomickou konkurenceschopnost. Zejména ale zajistí svrchovanost.

blisty.cz/art/101142-znovu-pro

Kdy už se konečně někdo začne zabývat tím, že prof. Flegrovi jde o mediální slávu a otázky v testech jeho Pokusných králíků jsou až podivně často zaměřeny na sado-maso témata? (Nic proti, ale všímám si toho, že někteří lidé se zase nekriticky dostávají k moci. Jde mi o tu nekritičnost. Dotyčný už byl i u Krause, což je vstupenka do vyšší společnosti. Všechno se to zase skryje za vědecké tituly a autority, a přitom jde o obyčejný narcismus a kdo ví co ještě.)

Už půl roku denně táž masáž, popis očividné situace, tolikrát již popsané, přesto dál popisované. Kdyby se z textů dala generovat elektřina, mohli bychom splnit emisní limity. Novináři tu samozřejmě nejsou od toho, aby věci řešili. Mají na ně poukazovat. Přesto si dovedu představit, že dobrou novinařinu dělá ještě něco víc; kompletní analýza problematiky, včetně nabízení řešení.

blisty.cz/art/101129-covid-cov

Jan Molič boostnul/a

RT @David_Ondracka@twitter.com

Politické strany jsou velmi štědře placeny ze státního rozpočtu. Za deset let dostaly od státu přes 6 miliard

Jejich kampaně vlastně platí ze svých daní občané, proto by měly být otevřené a pod veřejným dohledem.
Na místě je debata, zda státní příspěvky stranám nejsou moc vysoké

🐦🔗: twitter.com/David_Ondracka/sta

Až 200 miliard půjde na kokoty

Schválená dotace by měla pomoci k tomu, aby kokoti, kteří z nějakého důvodu přišli o místo na Slunci, mohli se vrátit do společenského života. „Chceme těmto lidem maximálně usnadnit začlenění do společnosti, zejména ve vyloučených lokalitách,“ říká ministryně financí Schillerová (ANO). Opozice s uvolněním 200 miliard nesouhlasí.

hovinky.com/cechistan/az-200-m

Pražští levicoví intelektuálové se věnují výsekům problémů v problémech a ne tomu co je skutečně potřeba. Pěkný rozhovor se Stropnickým. reflex.cz/clanek/prostor-x/102

Show older

Volby uživatele Jan Molič:

Mastodon.1984.cz

Mastodon server 1984.cz