Zobrazit více
Jan Molič boostnul/a
Jan Molič boostnul/a

... správný drajv = schopnost, dělat PR na nejvyšším levelu. Co třeba zangažovat Kazmu (viz jeho video s deep fake Zemanem)? Tomu říkám PR, ať se jde Babišův Mára vycpat!

Sorry jako, ale předvolební spot Pirátů je oproti Kazmově tvorbě nemastný neslaný. Na PR by si měli najmout nejlepší odborníky. Ten spot není špatný, ale je napůl.

Bez totálně nejlepšího PR Piráti volby možná vyhrajou, ale jenom napůl. A bude tam pořád Babiš, i kdyby byl sebeblější a měl sebemíň preferencí.

Kdyby byla opozice co k čemu, vůbec bychom se nemuseli bavit o nějakém Babišovi. Bohužel, Piráti mi čím dál víc připomínají svazáky. Najdeme mezi nimi spoustu schopných i pilných lidí, kteří to myslí dobře. Jenže se pořád nemůžu zbavit toho dojmu svazáků. Poznal jsem Piráty jinak, před několika lety na Magistrátu, kde měli malý kumbál, který připomínal anarchistické doupě. To byli Piráti s velkým P. Od té doby se strana profesionalizovala a stala se poněkud sluníčkářskou. Nemá to správný drajv..

Průjem ONLINE

Trump: mám dva cíle: Japonsko, Kanadu a Izrael. Číslo R Roste. Dušek, Prymula, Flegr: Žádné objetí, jinak oběti. Brusel vítá druhou vlnu vyhlášek. Novely, inkluze, infuze. Česko nakažený. Královéhradecký pozitivní.

hovinky.com/kultura/prujem-onl

Novou spojující myšlenkou by mohla být snaha o uchování lidských hodnot proti digitální totalitě. Evropa by se měla odlišit a na té odlišnosti stavět. Nebude sice tak ekonomicky efektivní jako když se z občanů udělají stroje a šmíruje se každý jejich pohyb, ale možná tato svoboda v těch občanech potom vytvoří hrdost na vlastní kulturu a motivaci přinášet nové nápady, které zajistí i určitnou ekonomickou konkurenceschopnost. Zejména ale zajistí svrchovanost.

blisty.cz/art/101142-znovu-pro

Kdy už se konečně někdo začne zabývat tím, že prof. Flegrovi jde o mediální slávu a otázky v testech jeho Pokusných králíků jsou až podivně často zaměřeny na sado-maso témata? (Nic proti, ale všímám si toho, že někteří lidé se zase nekriticky dostávají k moci. Jde mi o tu nekritičnost. Dotyčný už byl i u Krause, což je vstupenka do vyšší společnosti. Všechno se to zase skryje za vědecké tituly a autority, a přitom jde o obyčejný narcismus a kdo ví co ještě.)

Už půl roku denně táž masáž, popis očividné situace, tolikrát již popsané, přesto dál popisované. Kdyby se z textů dala generovat elektřina, mohli bychom splnit emisní limity. Novináři tu samozřejmě nejsou od toho, aby věci řešili. Mají na ně poukazovat. Přesto si dovedu představit, že dobrou novinařinu dělá ještě něco víc; kompletní analýza problematiky, včetně nabízení řešení.

blisty.cz/art/101129-covid-cov

Jan Molič boostnul/a

RT @David_Ondracka@twitter.com

Politické strany jsou velmi štědře placeny ze státního rozpočtu. Za deset let dostaly od státu přes 6 miliard

Jejich kampaně vlastně platí ze svých daní občané, proto by měly být otevřené a pod veřejným dohledem.
Na místě je debata, zda státní příspěvky stranám nejsou moc vysoké

🐦🔗: twitter.com/David_Ondracka/sta

Až 200 miliard půjde na kokoty

Schválená dotace by měla pomoci k tomu, aby kokoti, kteří z nějakého důvodu přišli o místo na Slunci, mohli se vrátit do společenského života. „Chceme těmto lidem maximálně usnadnit začlenění do společnosti, zejména ve vyloučených lokalitách,“ říká ministryně financí Schillerová (ANO). Opozice s uvolněním 200 miliard nesouhlasí.

hovinky.com/cechistan/az-200-m

Pražští levicoví intelektuálové se věnují výsekům problémů v problémech a ne tomu co je skutečně potřeba. Pěkný rozhovor se Stropnickým. reflex.cz/clanek/prostor-x/102

Jan Molič boostnul/a

RT @SemSuchar@twitter.com

8x větší Německo má jen 2x více nakažených za den než my. 500 miliard jsme tedy zcela promrhali a naše vláda se předraženým a nekvalitním rouškám na letišti klaněla zcela zbytečně. Ztratili jsme hrdost a minimálně jedna generace přišla o důchody a ekonomickou prosperitu.

🐦🔗: twitter.com/SemSuchar/status/1

Minulý týden výlet až k Zakarpatské Ukrajině. Vihorlat, Poloniny. Spaní v turistické ubytovně v Uliči, kde se zasekl socialismus. Celou noc bzučící lednička Minsk a televize Orava. Ves Runina s židovským hřbitovem a zarostlými náhrobky v lese. Předtím ještě Dukelský průsmyk a pocit odpornosti ze současného Česka. Shrnuto zde, blisty.cz/art/100981-nebyla-sk

Jan Molič boostnul/a

I was notified that @tateisu's Mastodon app "Subway Tooter" has received a warning from the Google Play Store citing user-generated content that "incites discrimination".

A Mastodon app does not host or promote any content. The user types the address to connect to. The responsibility of moderating resides with that server. So unless Google is going to drop Chrome, Firefox and Opera from its platform, this is completely out of line.

Source in Japanese:

mastodon.juggler.jp/@tateisu/1

Jan Molič boostnul/a

Why does every version of Firefox have to be slower and bloated? Switching to Chrome is not an option for me. Just as I didn't like the world where Microsoft Internet Explorer dominated, I wouldn't like the world where Google Chrome will become The Only Browser. Why everything tends to be overengineered? Help!

Jan Molič boostnul/a

It will always be possible to cheat unless the engines run Free and #OpenSource Software. Hopefully, we won't make the same mistake with #ArtificialIntelligence. Europe has a chance to do it right in the upcoming #AI legislation. reuters.com/article/us-fiatchr

Viděli jste film Modelář? Podle mě je to konečně film o současnosti
(narozdíl od věčného babrání se v minulém režimu, který je už 40 let passé).

Ten film přesně pojmenovává, proč nikdo "nemá koule" změnit současné poměry, proč se u moci udrží hajzlové.

Na ČSFD pouhých 65%. Vytkl bych taky řadu nedostatků, ale už jen proto, že Zelenka měl koule natočit film, který určitě necílí být blockbusterem, jako spíš varováním, si zaslouží víc.

Zobrazit více

Volby uživatele Jan Molič:

Mastodon.1984.cz

Mastodon server 1984.cz