@archos @panHiro a je pod tim nejaky hlinik aby odrazel zareni? podle me zkusenosti to dela dost, jinak dost energie projde zdi do pryc.. nicmene jsem neco takoveho taky jeste nevidel.. a ta elektroinstalace v rakosu, to je fakt dobry :-D no musi to byt dost pakarna ohybat tu trubku a nosit ji porad po cele zdi smotanou, pokud to teda neni z vic kusu..

@peter I never got the idea of unit testing. Actually I got the idea but never seen seen any reasonable implementation in practice. What I have seen was 3x more lines of testing code to test the code :-D In the end, when something failed, there were no tests for that case... Since some time I prefer to test just the final result using selenium.. or, as a true duct-tape programmer, I prefer not to do any tests, because I have no time to bother with it.. if something fails, the amount of invested time is usually lower that the time I would have needed to write all the tests.. and, in the end, it's usually just a fcking webpage, so if it does not work, the world does not end :-D

Jan Molič boostnul

#2493 Dual USB-C 

Small devices use two-prong USB-AC, but there's also a three-prong version with a USB-B plug as the ground.

Neda se rict, ze by za socialismu nadrazi na Palmovce nechteli udelat hezke. Nasel jsem zde jakysi naznak zdobnosti. Pravda, secese to neni, ale umite si dnes predstavit cenu tech jeklu?

Jan Molič boostnul

beta.birdsite.live/users/det_c
det_conan_kudo@beta.birdsite.live - [RT @lorenc_dan]
Instead of SemVer, I propose RealVer It has three parts, referred to as X.Y.Z.

X: Name/number marketing decided.
Y: Number of releases since leadership decided we needed a refresh and new name.
Z: Number of times we screwed up the last release.

@reddy_1975 nejak jsem to nepochopil, mozna je to nejaka umelecka instalace.. takovych instalaci ovsem mame okolo sebe vic :-D

@g @tessierashpool @mikulas_peksa prave, on uz je mimo (ovsem asi nejen mimo hru).. zacalo to myslim tim jeho kyvadelkem, to uz jsem si rikal, aha, paranoia a bludy..

nicmene skrze to kyvadelko z nej stale mluvi podvedomi a podle me se i dost trefuje.. bylo to tak asi vzdycky, on bude trochu schizoid nebo autista, proste nedokaze pochopit, ze by mel neco hrat, je jaky je..

problem je, ze takhle za nim lidi nepujdou, protoze se ho boji.. mozna ztelesnenuje pravdu, jenze vetsina lidi je trochu umazana, a tak si radsi zvoli nekoho, kdo je taky umazanej..

no a tak je Cibulka spis za saska.. podobne jako Pavel Novotny, ktery v podstate taky racionalne uvazuje, ale jeho role ho diskredituje..

pritom jsou to tam sasci vsichni :-D

@LukeAlmighty there's always the option to change it everyday.. let's see EU in action! (in about 2055 or 2058)

@LukeAlmighty pokud jde neco zjednodusit pri zachovani funkcnosti, ba co vic, je-li to. pote jeste lepsi - zjednodusme to! :-)

ty lidi jsou fakt dementi.. dneska uz dvakrat co nekdo vyzadoval po druhych rousky.. ochoceni, poslusni, pripraveni vykonat kdejaky prikaz... nastesti se tu v buse najdou svetle vyjimky, ktere to prevazuji :-))

Today in why I sometimes truly hate wahmen 

@LukeAlmighty that's exactly how women work :-) it's a lot of micromanagement that can eventually drive a man to the psychiatric clinic.. but an outsider, if he sees it, he wouldn't be able to tell why the person ended up there.. when it's exaggerated, it can be a strange form of domestic violence that doesn't look like violence at all.. in normal situations, it just sucks so badly :-D

@tessierashpool @g @mikulas_peksa na druhou stranu, jaký jiný výběr v ČR máme? pro mě je zbytek stran nevolitelný, a pokud už je nějaká volitelná, tak ta se do PSP nedostane..

tady už by pomohlo jedině siderické kyvadélko Petra Cibulky..

jenže i kdybych to kyvadélko měl, tak nevím jak ho správně použít; Cibulka to sice ukazoval na youtube, ale zcenzurovali mu účet..

(BTW Cibulka je nepovšimnutý, avšak geniální sociální hacker a performer lepší než ztohoven.. když využil díry v systému a zvolil pro svou stranu název "Volte Pravý Blok - stranu za snadnou a rychlou ODVOLATELNOST politiků a státních úředníků PŘÍMO OBČANY, za NÍZKÉ daně, VYROVNANÝ rozpočet, MINIMALIZACI byrokracie, SPRAVEDLIVOU a NEZKORUMPOVANOU policii a justici, REFERENDA a PŘÍMOU demokracii WWW.CIBULKA.NET, kandidující s nejlepším protikriminálním programem PŘÍMÉ demokracie a hlubokého národního, duchovního a mravního obrození VY NEVĚŘÍTE POLITIKŮM A JEJICH NOVINÁŘŮM? NO KONEČNĚ! VĚŘME SAMI SOBĚ!!! - ale i s mnoha dalšími DŮVODY, proč bychom měli jít tentokrát VŠICHNI K VOLBÁM, ale - pokud nechceme být ZNOVU obelháni, podvedeni a okradeni - NEVOLIT ŽÁDNOU PARLAMENTNÍ TUNEL - STRANU vládnoucí (post) komunistické RUSKO - ČESKÉ totalitní FÍZLOKRACIE a jejich likvidační protinárodní politiku ČÍM HŮŘE, TÍM LÉPE!!! - jenž žádá o volební podporu VŠECHNY ČESKÉ OBČANY a daňové poplatníky, kteří chtějí změnit dnešní kriminální poměry, jejichž jsme všichni obětí, v jejich pravý opak! V BOJI MEZI DOBREM A ZLEM, PRAVDOU A LŽÍ, NELZE BÝT NEUTRÁLNÍ A PŘESTO ZŮSTAT SLUŠNÝ!!! Proto děkujeme za Vaši podporu!!! Nevěříte-li na pokoru u popravčí káry, zdá-li se vám naše kandidátka málo dokonalá nebo postrádáte-li na ní zástupce své obce nebo města a přitom MÁTE ODVAHU v této válce Lidí Dobra s vládnoucími Lidmi Zla povstat z jimi naordinovaného občanského bezvědomí, kterým nás ničí a dnešní DEMOKRATURU, SKRYTOU TOTALITU a OTROKÁŘSTVÍ VYŠŠÍHO ŘÁDU zásadním způsobem změnit, KANDIDUJTE ZA NÁS!!! Kontakt: Volte Pravý Blok www.cibulka.net, PO BOX 595, 170 00 Praha 7")

Jan Molič boostnul

EXPLICIT CONTENT 

Human take calves away from their mothers and kill them

Zrušení střídání času? Možná až po příští pětiletce. Názorný příklad toho, kterak EU není schopna vyřešit ani triviální blbost. Jak potom má být schopna řešit zásadní věci? (Ovšem co se teď zrovna zásadního v době dovolených řeší, to mě moc nenapadá, tak možná snad ta parita s Čínou a USA aspoň na Měsíci a aspoň od roku 2338?

Z nás v tom Kremlu musej mít fakt srandu. Tady není potřeba šířit dezinformace, tady už stačí jenom počkat.

novinky.cz/domaci/clanek/v-ces

@g @mikulas_peksa je videt, ze napady na zemi uz jsou vytezene, strategie taky dochazi, nejake to planovani, toho je uz jen na dva tydny dopredu.. potrebujeme se holt podivat po jinych planetach, to je ted vubec hrozne dulezite, treba tam najdeme kus zlata a tim smahem vyresime prechod na tu bezuhlikovou ekonomiku.. (spis mam pocit, ze bude nasledovat ekonomika olova)

@g @mikulas_peksa ale tabulky produkujou hezky, to se musi nechat, i ty dalsi infografiky ujdou.. no kdyz se tam temno-blok nedostane, jsem zvedav na svetle zitrky v barve cerne..

@g @marketkag jenom se divim, kolik te agendy dovede pani Gregorova zvladat.. tak jo, budeme prosetrovat vyvozni dolozky ;-D (uz vidim ten zastup uredniku, jak nekam dorazi a budou hledat hlavni hydrant)

@g muzu ja za to, ze proudovy chranic porad vyhazuje? :-D problem byl, ze se mi zacal zatapet sklep spodni vodou.. tak se to muselo vyresit rychle.. cerpadlo probiji, ale jeste jsem nenasel takove, ktere by to nedelalo (v cenove kategorii hornbach).. takze tam dam oddelovaci trafo, to by mohlo vec vyresit..

Zobrazit starší
Mastodon.1984.cz

Mastodon server 1984.cz