Jan Molič boostnul/a

RT @adamzabransky@twitter.com

A je to tady. Praha vyhlásila veřejnou soutěž na nákup objektů k bydlení. Hlavní podmínka: objekt musí být zkolaudovaný k bydlení či ubytování. Ideální kapacita 20-90 osob/objekt. Budu rád, když se tahle výzva bude co nejvíce šířit, ať máme z čeho vybírat. jdem.cz/fgsgx5

🐦🔗: twitter.com/adamzabransky/stat

Jan Molič boostnul/a

Ve sněmovně opozice položila řadu slušných a konstruktivních otázek ke katastrofálnímu vývoji situace s #COVID19

Nikdo z vlády neodpověděl. Premiér se ani neobtěžoval přijít, ministr @profesorPrymula@twitter.com odešel po úvodním slově.

Stát řídí nemehla a ženeme se do katastrofy.

@keddie z hlediska PR, cim vic se bude do Babise tepat, tim driv se z neho udela obet. Na tu obet se pak upnou vsichni ti, kteri se take citi jako obeti, a je uplne fuk, ze to ma zcela jiny duvod. Ted to tepani jeste funguje PROTI Babisovi, ale do voleb se to otoci PRO Babise. Lidi maji radi zmenu, kdyz sr prilis tlaci na jednu stranu, otoci se to presne na druhou.

@Oskar456 to je urcite z IKEA, podobne jako se daj koupit obrazy Golden Gate Bridge, tak urcite existuje i edice Strakovka.

Prezident Zeman abdikoval

Prezident České republiky, Miloš Zeman, nečekaně odstoupil z funkce. Zachoval jsem se čestně, sdělil. Žádné další vysvětlení nepodal. Prezidentský mluvčí, Jiří Ovčáček, na dotazy novinářů dosud neodpovídá. V současné vypjaté situaci jsme se proto zeptali politologa Jiřího Peheho, co si myslí o důvodech tak náhlého odstoupení?

hovinky.com/cechistan/ruska-pr

@jackc to je skoda, je tu nedostatek vyzralych a zaroven vyraznych osobnosti.. Ktere maji zaroven potencial spojit lidi napric politickym spektrem.. Myslim, ze by stalo za to, ji vyzvat. Ne ted, ale az to bude aktualni, samozrejme.

@jackc libila by se mi tam misto Zemana treba Dana Drabova.. Byla by takova nase Merkel (jiz hodnotim jako Politicku, ktera spojuje a ne rozdeluje, ktera je rozumna a ne emotivni)..

@jackc jsou i ty na spreji :-) ted bude asi vyprodej, jak se nehraje fotbal.. ale ne, at se kazdy zaridi sam za sebe.. A samozejme vec by mela mit ucel.. Ten vidim jasne, protoze ryba smrdi od hlavy: odvolat prezidenta a nova volba.. ze to neni mozne? pak je otazkou, kdo ma mit navrch, zda stat nebo obcane.. statni organy by spravne mely byt jen zastupci obcanu.. je to stejne ve spolcich, kde je sice vybor, ale clenska schuze muze cokoli, vcetne toho, spolek rozpustit.

Co třeba takový výlet na Hrad 28.10.? Rozestupy, roušky a vuvuzely s sebou.

Firmy Průmstav a Prefa vyhověly v tendru na dostavbu pomníku maršála Radeckého. Obě firmy se v minulosti podílely na jiných státních zakázkách, například na výstavbě betonových obilných sil a výrobě betonových květináčů. Sochu maršála odlije Prefa taktéž z betonu, Průmstav zajistí sokl, který by měl vydržet jaderný výbuch běžného stupně. hovinky.com/cechistan/nemecka-

(je to dlouhé!) Zase jsem něco vyplodil. Tentokrát článek na téma undergroundu a revoluce. Existuje v Česku ještě underground? blisty.cz/art/101441-existuje-

@jackc z FB jsem utekl, ale před časem jsem zjistil, že někteří lidé komunikují jen tak. A tak jsem se trochu vrátil. Mám z celého ale předně dojem: obrovská tlachárna paralyzující jakoukoli akci. Stačí klikat a něco se změní... Takže teď spíš přemýšlím nad tou změnou. Momentálně by to chtělo konečně vstát a začít něco dělat :-) Tak.

@Mac_CZ tak tohle je genialni :-D... premyslim, o jaky druh poezie jde, krome tedy volneho verse.. Kategorie politicke poezie uz je obsazena, tohle je neco zbrusu noveho. Nicmene autor stale nedokazal prekonat postmodernu, ba naopak...

Jan Molič boostnul/a

@jackc vsimam si toho dlouhodobe, ze vse se deje skrz FB. Uz ani odkaz tam nelze zkopirovat tak jak je, ale odkazuje na interni browser FB,ktery ho pak zobrazi. Novy druh "svobody slova"... Otazkou je, kdyby vznikla otevrena alternativa, jestli se podari presvedcit uzivatelskou zakladnu FB k prechodu. Pokusy byly, ale asi ne uzivatelsky natolik privetive, aby se to stalo, nebo nedoslo k prekroceni kriticke masy. Myslim si, ze bez reklamy prejde leda parta nadsencu.

Jan Molič boostnul/a

Bude pouze lokální lockdown: ve Středočeském, Jihočeském, Západočeském, Severočeském, Východočeském, Jihomoravském, Severomoravském kraji a v Praze. Hospody zůstanou i nadále otevřené, od 19:30 do 20:00. Očekáváme další kvantitativní uvolňování, to kvalitativní je již v plném proudu. Kvůli celkové tlakové níži přijdou od východu, z jihu, ze severu i ze západu větry, smrdí to už tak nějak všude a líp nebude. Dále hrozí roupy. Ve vyšších a nižších polohách budou doprovázené vytrvalými sračkami.

@hafusak souhlas, teď tam zbývaj šašci. Do Klause i Zemana se šlo třeba i humoristicky strefovat, ale do těch ostatních? Fakt nevím. Zbyla tam taková šeď...

@hafusak jen na tu jeho nekonzistenci upozorňuji. Taky souhlasím s jeho názorem. V jeho případě ale ještě uvažuji, kam míří. Názor může být pouze "nosná vlna", opravdové sdělení je mezi řádky. Napsat názor, s nímž bude souhlasit polovina národa, nebo názor, s nímž bude souhlasit ta druhá, není těžké. Osobně jsem na pozoru, protože v médiích mají tendenci manipulovat jedni a vzápětí druzí. Jak jsem psal, jako vlastenec nemůžu Klausovi odpustit, to co udělal. Nemůžu vidět názor sám.

Zobrazit více

Volby uživatele Jan Molič:

Mastodon.1984.cz

Mastodon server 1984.cz