Celý rok probíhající rekonstrukce obchodu Guma nese první viditelné ovoce. Zatím tedy není vidět, situaci nejlépe charakterizuje ticho před bouří. Nebo aspoň bouřkou. Rekonstrukci nadále sledujeme a vyhodnocujeme.

Svět je v pohybu a také rekonstrukce : Pryžové desky na barikády, pryžové projektily. Pryžové tlumiče dopadů raket i pryžová rakev. To vše najdete v novém sortimentu firmy.
Příští revoluce už nebude sametová, ale gumová. Rekonstrukcí k novému světovému řádu! NWOOGUMA.org Sdílejte než to vygumujou!!!

Ano, byznys as usual. Dalsi vyvoj uz asi nema smysl komentovat. Zadna zmena se nekona, bude vyrceno jeste tisic slov podpory, moralistnich kecu (mozna si i zavzpominame na Vaclava Havla), ale jinak se nestane vubec nic. V7bec nic. (Aspon ze ta rekonstrukce bude jiz v brzku :-))
novinky.cz/ekonomika/clanek/no

Zobrazit vlákno

Opět se hlásíme z probíhající rekonstrukce obchodu . Z fotografie je patrno, že ani dění na Ukrajině nic nezměnilo na odhodlání ke změnám zásadního charakteru, ba co víc, došlo k radikálnímu přesunu cedule PARFUMERIE ke dveřím. Pamětníci namítnou, že tam tato cedule již byla - to sice ano, ale ne takto zrestaurovaná do své původní podoby.

Zobrazit vlákno

Opět se po týdnu ozýváme z probíhající rekonstrukce . Jak jste si jistě všimli, byly osazeny staré dveře na staré místo a díky usilovné restauratérské práci se podařilo opravit vývěsní štíty tak, aby vypadaly přesně jako před týdnem. Teď už zbývá jen dokončit interiér a může se otevírat!

Rekonstrukce pokračuje raketovým tempem. Skoro by se dalo říct, jdeme do finále! Stay tuned.

Zobrazit vlákno
Mastodon.1984.cz

Mastodon server 1984.cz a též ocsidf3dyfjimqrjg7smwcjgxtaputeoj7he2qtgox3sy45licgx6iid.onion