Zobrazit novější

T-Mobile: jak se dostat k vašim kontaktům, fotkám a poloze? aneb Nabídneme vám tři měsíce internetu zdarma, musíte si však nainstalovat naši appku a tam v sekci "Nezbytné nástroje" odsouhlasit věci výše.

Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají.

kvalita zahradniho nabytku made by hobbymarket je udivujici.. stolu za dva litry pri presunu upadla noha.. nevim co to je za drevo, dela to na me dojem neceho mezi papundeklem, chorosem a papirovym nabytkem IKEA.

Karlovarsko: situace jako v Praze. Nejdřív nejhorší z nejhorších a poté premiant.

Bylo mi divné už v době lockdownu, že na tom Praha byla nejlépe, přestože se tam nadále stýkal milion lidí. Ještě dříve však, na podzim, na tom byla nejhůř. Mapa je z 24.10.2020.

Opravdu mám pocit, že promořenost bude mnohem větší než udávají statistiky nebo že je problém v počítání těch statistik. Čistě spekulace: nějak v tom budou hrát roli bezpříznakoví či imunní lidé.

Na věci mi ovšem nejpodivnější připadá fakt, že se o těchto možných souvislostech nejhorší-nejlepší oficiálně nikde nepíše. To si toho nikdo nevšiml?

Disclaimer: nepatřím mezi popírače covidu, jen se snažím věc pochopit. Samozřejmě přitom používám tzv. selský rozum, který může vidět zdánlivé souvislosti tam, kde nejsou.

Začínám být paranoidní. Mám nový telefon a když jsem teď chtěl něco nahrát, aplikace hlásí chybu, že je mikrofon používán jinou aplikací. To je zralé na instalaci lineageos.

Inicializace zážitku? No to jsem na to teda zvědavej. Snad to odinstaluju dřív, než se zinicializuje.. Aneb Nový telefon, nové utrpení...

Už chápu, od čeho vzniklo spojení "něco zafixovat"..

Nedokázal by teď někdo vyrobit tohle tričko? zn. zakládám fanclub

V současné společenské diskusi o covidu (a Babišovi) postrádám jedno: cokoli jiného než covid a Babiše. Tahle společnost, jestli na něco dojede, tak na předpodělanost. Nebagatelizuju covid, ale umíralo se vždycky a sám nevím, jestli nebudu mít následky. Jde mi o to, že před 100 lety by se nám vysmáli. Tehdy se chodívalo umírat do válek a revolucí, tehdy totiž aspoň byly nějaké ideje, pro něž stálo za to umřít. My teď máme jenom ten covid a strach. Tohle není ekonomický, to je mentální lockdown.

Mastodon.1984.cz

Mastodon server 1984.cz