Teorie: Víc plechovek líp hoří. Důkaz: nutno potvrdit opakovaným experimentem.

Kolejnice z vlečky, která vedla do podolské cementárny, jsou asi použity jako sloupy plotu u chodníku, kudy vedla její trasa.

Svět je v pohybu a také rekonstrukce : Pryžové desky na barikády, pryžové projektily. Pryžové tlumiče dopadů raket i pryžová rakev. To vše najdete v novém sortimentu firmy.
Příští revoluce už nebude sametová, ale gumová. Rekonstrukcí k novému světovému řádu! NWOOGUMA.org Sdílejte než to vygumujou!!!

Dokud je nafta na tohle, tak jsem docela v klidu. (Ještě by to teda mohli vzít mokrým hadrem, protože co je mokré to je čisté...)

Opět se hlásíme z probíhající rekonstrukce obchodu . Z fotografie je patrno, že ani dění na Ukrajině nic nezměnilo na odhodlání ke změnám zásadního charakteru, ba co víc, došlo k radikálnímu přesunu cedule PARFUMERIE ke dveřím. Pamětníci namítnou, že tam tato cedule již byla - to sice ano, ale ne takto zrestaurovaná do své původní podoby.

Zobrazit vlákno

Nevíte někdo, jak namontovat tyhle brusné kotouče na klasickou flexu?

Opět se po týdnu ozýváme z probíhající rekonstrukce . Jak jste si jistě všimli, byly osazeny staré dveře na staré místo a díky usilovné restauratérské práci se podařilo opravit vývěsní štíty tak, aby vypadaly přesně jako před týdnem. Teď už zbývá jen dokončit interiér a může se otevírat!

Rekonstrukce pokračuje raketovým tempem. Skoro by se dalo říct, jdeme do finále! Stay tuned.

Zobrazit vlákno

Ještě jednou k tomu Discopříběhu:
jak správně podotknul @schmaker , cenzura youtube sice nepustí nahý zadek, ale vražda zblízka je úplně v pohodě:

youtube.com/watch?v=WFnSX6AO5g

Je fuk, že je to film. Discopříběh je taky jen fikce.

Chce se mi z toho blejt (a to je teprve ráno :-D )

Po dlouhe dobe v Nemecku. Brutalni ty kontroly. Uz ve vlaku upozorneni na nenoseni rousky. V Mekaci kafe jen to go, protoze nemam treti davku. Vsude kontroly covid pasu i obcanek. Jestli si kamos z Drazdan zoufa, ze je u nich zase fasismus, tak uz to chapu taky. Presne takhle to tenkrat totiz zacalo, kdyz vsichni "jen" dodrzovali pravidla. Geniessen aber sicher...

Zobrazit starší
Mastodon.1984.cz

Mastodon server 1984.cz a též ocsidf3dyfjimqrjg7smwcjgxtaputeoj7he2qtgox3sy45licgx6iid.onion