V obchodě s katolickými potřebami v Ječné jdou s dobou.

Today I saw probably the first ever rickroll on a machine. A student put a punch tape in the reader and ...

Celý rok probíhající rekonstrukce obchodu Guma nese první viditelné ovoce. Zatím tedy není vidět, situaci nejlépe charakterizuje ticho před bouří. Nebo aspoň bouřkou. Rekonstrukci nadále sledujeme a vyhodnocujeme.

Prijede, vidi ze ostatni parkuji napric, tak to tam da podelne a jeste doprostred..

Dvojí uchycení kolejnic v Rakousku. Nevíte někdo k čemu to je? Po pár set metrech už zas chyceno jednou pružinou nebo klasicky šroubem na dřevěném pražci.

Redesign prazske MHD (asi aby nevypadala jako ta v Hamburku :)) Jsem pro, ackoli co je modni dnes, muze byt out zitra. Horsi je vsak vyraznost. Ve zpetnem zrcatku tuhle tramvaj snadno prehlednu, to jsem si jist.

Tohle je tak hezkej barak, ze se ani nevejde do objektivu :-)

Po dlouhé době na kole. Už jsem zkusil několik novějších, ale zůstávám věrný tomu, které jsem si koupil v šestnácti. Sice nemá tlumiče, ale pocitově jsem neobjevil lepší. Hlavně drží rovinu, takže ho lze tlačit za sedlo a druhou rukou držet pivo. A taky jsou super ta zahnutá řídítka, zvláště při jízdě do kopce.

Tip: solarni nabijecka crossio 28W.. zatim spokojenost.. na plnem slunci nabiji 2A, pri zapadajicim 1A.. pravda, kdyz je zatazeno, tak je k nicemu, nicmene jako zdroj pri letnim putovani to staci.. hmotnost cca pul kila.. na netu jsou i nabijecky s vestavenou baterii, ale to mi prijde zbytecne, jednak je to vaha navic a jednak nabijena zarizeni uz baterie maji.. treba ten prenosny reprak funguje i jako powerbanka..

Hlady neumřeme. Nicméně jíst už se to nedá, dnes třetí taková mísa a další tři dozrávají...

Říká se, že nejsilnější jsou jen první dvě odnože jahodníků nebo že po pěti letech je nutné je vyměnit, protože přestávají plodit.. mám ale dojem, že jsou to povídačky.. nebo aspoň při nulové snaze o maximalizaci výnosů se slábnutí neprojevuje.. velké jahody plodí i ty jahodníky, které se uchytily v bordelu na geotextilii.. navíc geneticky jsou to vlastně klony, to by muselo docházet k postupné degeneraci DNA.. faktorem úspěchu bude spíš teplo a dostatek vláhy na jaře.. hnojené nebyly několik let..

Zobrazit starší
Mastodon.1984.cz

Mastodon server 1984.cz a též ocsidf3dyfjimqrjg7smwcjgxtaputeoj7he2qtgox3sy45licgx6iid.onion