Sledovat

Musím říct, že původně jsem nebyl zvlášť proti očkování. Mám v sobě dvě dávky, obešlo se to bez vedlejších účinků. Ovšem to, co se teď děje, jak se to hrotí, mě pomalu dostává na druhou stranu do tábora antivaxerů. Chuť nechat si píchnout třetí dávku se každým dnem snižuje, když vidím, jak média dehonestují lidi s opačným názorem. Jsou to hned všichni náckové, idioti a populisti.
Kam tohle povede? Nálada se podstatně změnila od doby, kdy Češi svorně šili roušky. Namísto boje s covidem se to teď hrotí, že je to spíš boj lidí s lidmi. Nedivil bych se, kdyby někomu ruply nervy. Jenže toho by opět využila propaganda. Resistance is futile.

· · Web · 1 · 0 · 4

@mig Nepustili mě na vernisáž, protože jsem neměl QR kód. Přistoupil jsem na jehlu, abych stihl výstavu do jejího zakončení. Očkovaným budu uznán až po dvou dávkách v rozmezí několika týdnů. Zrušili mi platnost veškerých testů, které bych mohl do té doby využít. Výstavu do jejího zakončení navštívit nestihnu - resp. nebude mi dovoleno.

Pořád to beru, ale proč si připadám, že se mnou neustále někdo vyjebává, zatímco já se pomalu bojím nadechnout, abych někomu neublížil?

@prahou @mig Další věc, která je záměrně nepřipomínaná - jsou dvě dávky vakcín stanovené výrobcem.
To, že teď pumpují do lidí třetí dávku je už přes - kdo za toto odpovídá?

Chcete-li se zúčastnit této konverzace, přihlaste se
Mastodon.1984.cz

Mastodon server 1984.cz