Sledovat

SPOLU má vlastně pravdu. "Teď jde o všechno" - ovšem komu a o co? Tím všechno je zřejmě myšlen zbytek z devadesátek: Lesy, Budvar.. TOPka za participaci taky bude něco chtít,jejím tématem jsou dekrety.. Babiš získá jako poslanec/prezident imunitu.. levice je out.. prostě geniální!

@mig Možná to vidíš všechno moc černě. Já myslím, že se vše pohne k lepšímu a konečně éra Zemanů, Klausů a Babišů skončí.

@archos je to možné, moje defaultní nastavení je: těžký paranoid, skeptik a pesimista, s občasnými sklony k opatrnému optimismu střídaném s frustrací a depresí :-D

@mig Ono to půjde. Je to nová generace politiků. Tím samozřejmě nechci říct, že vše bude OK. Přeci jenom se tam točí hodně peněz a ne všichni dokáží odolat 😃.

@archos otázkou je, jestli to nejsou děti těch devadesátkových tunelářů (nechci kazit dobrou náladu, sluníčko dneska hezky svítí, že.. nicméně jako nenapravitelný pesimista a paranoik všude vidím zádrhele (a když už nikde zádrhele nejsou, tak jsou tam vždycky aspoň židozednáři a Soros :-D )) .. no a to sluníčko, to taky už nebude.. až do jara :-D

Chcete-li se zúčastnit této konverzace, přihlaste se
Mastodon.1984.cz

Mastodon server 1984.cz