Sledovat

Pirátům patří velký dík za to, co udělali proti Babišovi. Za celý minimálně půlrok, kdy se stali jeho fackovacím panákem. Za celou opozici to fakticky oddřeli. Odhlédnu-li od toho, že dělali blbé PR, že se přitom ukázala spousta nedostatků, ať už personálních tak programových (ovšem které strany je nemají?) Odhlédnu-li od toho, že v řadě případů se zcela názorově rozcházíme, tak přesto jim patří DÍK!

@mig
Já doteď nechápu tu proti-Babišovskou kampaň nechápu.

Babiš jde kritizovat za 200 různých věcí, ale okrádání EU je jedna z jeho ctností.

@LukeAlmighty taky jsem celou dobu pirátům říkal, ať se vykašlou na antibabiše a nabízejí alternativu..

toho antibabiše nakonec ale dělala celá opozice a vlastně tyhle volby byly jen a pouze o Babišovi..

a vzhledem k tomu, co jsem psal o Zemanovi - a jeho možná nedoceněné roli ve smyslu držení dravé zvěře na uzdě - tak nutno uznat, že Babiš byl možná menší zlo než to co přijde nyní po něm..

možná to celé byl podvod, jak říká Zeman, kdy jsem si nevšiml, co za tím vším stojí.. umělé dilema předhozené lidem ke hře, a přitom šlo o boj mezi oligarchií..

naletěl jsem tomu taky

@mig
Babiš je člověk, ne politické téma.

A ze všech těch pomluv si nemohu vybavit žádnou, která by dokonce byla důležitá.

Vtipné je, že jsme měli celý rok jednoho průseru za druhým s Covidem, ale to politikům nevadím Těm jen vadí, že Babiš byl pro EU jen z 80 procent místo 150.

@mig
A z kampaně pirátů vím jen 2 věci.
1) nemají rádi premiéra
2) nemají rádi disinformace.

A druhý bod napovídá cenzuře, tak jak je mám pak podpořit?

@mig Přičemž Babiš nebyl fackovacím panákem 😳? Tyhle argumenty vysvětlující politické neúspěchy neberu. #pirati svoji kampaň zvojtili sami, a teď ještě jejich leader neumí vyvodit osobní zodpovědnost a čeká asi na ministerskou funkci. Jenže se 4 poslanci nenatočí penězovod do potřebných projektů, bude logicky neúspěšný a bude jen hrobařem. #pirati se chovají jako nepoučitelná politická děcka...

@g piráti byli od začátku amatéři, podle toho to všechno vypadalo.. ano, skončí jako milion chvilek a můžou si za to sami.. prostě amatéři..

holt se ukazuje, že v politice musí být člověk dravec, jinak bude zneužit jinými dravci.. prostředí je to hnusné.. proto se ovšem do politiky nikomu nechce, kromě těch, kteří sledují vlastní zájmy.. a proto, aspoň za mě, patří pirátům dík, že to aspoň zkusili.. totiž jiní občané nezvedli ani zadky..

a tak tam teď budeme mít nažehlené kultivované pány profesory, kteří nebudou jiní než podobně nažehlený Klaus a budou demontovat co se ještě dá..

@mig díky za spálení nadějí voličů? Zasloužili by něco úplně jiného a začít by mělo jejich vedení aspoň sebereflexí... 😏

@g s tím souhlasím.. jejich vedení žádnou sebereflexi nemá, teď dokonce vinu hází na Babišův hnojomet (jenže s tím měli přece počítat, že Babiš použije cokoli - ale ne, báli se být jako on; přece oni jsou lepší, nehodlají se ušpinit)..

odpojili se od reality už dřív a dokonce i když už pak viděli, že jejich kampaň stojí za houby, tak neudělali vůbec nic.. snad jen Peksa mi po kritice napsal, že si taky všímá toho, že jejich PR je na houby.. ale nic se nestalo..

(doslechl jsem se, že jim prý tu blbou PR agenturu vnutili STAN a pak už nemohli otočit)

nicméně podle mě pořád mohli.. mohli bývali udělat spoustu věcí, jenže by to bylo rizikové - to byl důvod, proč jsem ze strany odešel, protože ztratili akceschopnost.. pro mě už nebyli piráti..

nicméně přes to všechno, když zamhouřím obě oči a ano, je to spálení naděje voličů, nicméně kdo jiný se o něco vůbec pokusil? občané brblají, ale sedí přitom na prdeli..

a právě touhle optikou říkám, že jim přes to všechno patří dík.. je totiž nutné vidět i ty jejich personální nedostatky, které jim prostě neumožnily udělat víc.. snaha byla.. nikdo jiný tu snahu neměl..

@mig Nic proti @mikulas_peksa který si mě zablokoval, neboť je zřejmě milovníkem jen té správné svobody slova 🤣 ... ale on je jen další z pirátských kamínků, který po setkání s realitou bude těžko chápat, že marginální témata mu (znovu)zvolení nepřinesou a mazači medu kolem úst mu nepomůžou, protože se jen přesunou jinam.

Ano, občané brblají, ale musí také pracovat, aby tohle panoptikum z daní někdo uživil. #pirati se tvářili jako připravená opozice k vládnutí...a výsledek? No comment 🧐

@g obavam se ale,ze tady pripraven vladnout bude asi jen "Benda na ministerstvu spravedlnosti".. po l masazi,kdy "slo o vsechno", ztrati lide zbytky duvery v demokracii.. a ano,pirati na tom maji podil,jenze z tech jejich kadru holt nic lepsiho vykresat neslo.. a zadna jina alternativa nevznikla (SPD nepocitam,to je od zacatku byznys,o nic vic nez o prispevek na hlavu nejde,proto se Okamura do vlady nepohrne)

@mig #SPD jsem možná nesledoval tak důkladně, ale kromě jejich oponentů o byznys plánu této strany nikdo nemluvil. Okamura chtěl vždy podíl na vládě, pokud budou moci realizovat svůj program.

#pirati mi prijdou jako strana kamarádů a příbuzných. Není možné, aby v jejich široké členské základně nebyli politicky schopní jedinci. Něco, nebo spíše někdo, jim brání růst. Z těch viditelných mi připadá schopný @marcel_kolaja, i když se s ním v zásadních věcech často neshodnu 🤭

@g @mig @marcel_kolaja ohledně pirátů bych doplnil dvě věci
Umí fungovat v opozici.... Je tam nějaká dravost a pracovitost. Jakmile jsou u vlády neumí fungovat viz. Praha
Když jsem teď poslouchal poslední insider s Kolářem a Nacherem tak to tam bylo dopodrobna popsané.
Ohledně Kolaji a dalších co sedí v EU to je jako stroj času. Podívejte se na ně jak mluví a pro co hlasují a vidíte do budoucnosti jak by se chovala celá partaj v ČR. Hnus... #woke

Chcete-li se zúčastnit této konverzace, přihlaste se
Mastodon.1984.cz

Mastodon server 1984.cz