Sledovat

Zrušení střídání času? Možná až po příští pětiletce. Názorný příklad toho, kterak EU není schopna vyřešit ani triviální blbost. Jak potom má být schopna řešit zásadní věci? (Ovšem co se teď zrovna zásadního v době dovolených řeší, to mě moc nenapadá, tak možná snad ta parita s Čínou a USA aspoň na Měsíci a aspoň od roku 2338?

Z nás v tom Kremlu musej mít fakt srandu. Tady není potřeba šířit dezinformace, tady už stačí jenom počkat.

novinky.cz/domaci/clanek/v-ces

· · Web · 2 · 0 · 3

@mig já jsem teď poslouchal profesora Bártu což je člověk, který zkoumá civilizace v dlouhých časových úsecích. Když pak popisuje jak zanikla Římská říše je tu taková volná analogie. Doporučuji pár dílů zpět insider podcast, kde pěkně mluví.

" Elon Musk řekl, že postaví na nohy vesmírný program a všichni mu říkali že to nejde. A on to za pár desítek měsíců dokázal. V Evropský unii by ještě čekal na razítka"

@mig
Jaký je tvůj názor na téma?
Mě to přijde jako blbost to už rušit, ale možná to opravdu někomu kazí den dvakrát ročně. :ablobthinkingeyes:

@LukeAlmighty pokud jde neco zjednodusit pri zachovani funkcnosti, ba co vic, je-li to. pote jeste lepsi - zjednodusme to! :-)

@mig @LukeAlmighty Shut up polack, go eat a cabbage and get 10 of you to fix a lightbulb.

@mig
I simply would guess that getting the daylight to be more consistent would be a more welcome thing, but either way, I won't pretend to realy care either way.

@LukeAlmighty there's always the option to change it everyday.. let's see EU in action! (in about 2055 or 2058)

Chcete-li se zúčastnit této konverzace, přihlaste se
Mastodon.1984.cz

Mastodon server 1984.cz