Sledovat

Senzitivita testů 45%? Tendrů se účastní buď stíhání lobbisté nebo firmy z Dominikánské republiky...

Původně jsem byl pro revoluci, jenže se obávám, že na tohle obyčejný prací prášek nestačí. Špína je zažraná. Nepomůže ani vyprat na 180. Tady bude nutno spadnout až úplně na dno, možná se zarýt ještě hlouběji držkou do bláta, ovšem ani z toho nevyjdeme čistější.

Mám dojem, že zažíváme nenávratný rozklad. Češi si nejsou schopni udržet vlastní stát a brzy budou prosit Rakousko a Německo o pomoc.

@mig Je to opravdu čím dál horší.Člověk myslí,ze už jsme na to dně a hned se ukáže,že ještě zdaleka ne.

@archos osobně bych byl pro vyslovení nedůvěry Vládě, protože už se tím nic nezkazí. Nic jiného než trojí či čtvery roušky přes hubu od nich nevzejde. Ty už ale další životy nezachrání.

Podle Pirátů je "ZA PĚT DVANÁCT", nicméně podle mě je 12:05. Nechápu, na co se pořád čeká? Že bude líp? Nebo na další podivné tendry na nákupy z Číny, když teď pozval Tvrdík politiky na Slavii?

@mig Už jsem někde viděl rozhovor ,jak Tvrdík vychvaluje vakcínu z Číny.Myslím,že co nevidět vyrazí s hradním speciálem na výlet do Pekingu.

@archos blbé je, že ti naši politici nejsou sami.. zanedlouho budou do Číny létat celé delegace z EU.. učit se, jak se to dělá 🙂

Chcete-li se zúčastnit této konverzace, přihlaste se
Mastodon.1984.cz

Mastodon server 1984.cz