Sledovat

Co třeba takový výlet na Hrad 28.10.? Rozestupy, roušky a vuvuzely s sebou.

@mig Já jsem zodpovědný a sedím doma, ale o tomhle bych uvažoval. Ale prosím nějakou méně foukací verzi a s rozestupy :-)

@jackc jsou i ty na spreji :-) ted bude asi vyprodej, jak se nehraje fotbal.. ale ne, at se kazdy zaridi sam za sebe.. A samozejme vec by mela mit ucel.. Ten vidim jasne, protoze ryba smrdi od hlavy: odvolat prezidenta a nova volba.. ze to neni mozne? pak je otazkou, kdo ma mit navrch, zda stat nebo obcane.. statni organy by spravne mely byt jen zastupci obcanu.. je to stejne ve spolcich, kde je sice vybor, ale clenska schuze muze cokoli, vcetne toho, spolek rozpustit.

@mig Prezident by rozhodně měl být odvolatelný a také by neměl být nepostižitelný jako je to teď... Že se za něj musí po několika soudech omlouvat nějaká ministerstva je dost smutný.

@jackc libila by se mi tam misto Zemana treba Dana Drabova.. Byla by takova nase Merkel (jiz hodnotim jako Politicku, ktera spojuje a ne rozdeluje, ktera je rozumna a ne emotivni)..

@mig Danu Drábovou trošku znám osobně a hlas bych ji dal. Ale vyjádřila se, že s vyšší politikou skončila.

@jackc to je skoda, je tu nedostatek vyzralych a zaroven vyraznych osobnosti.. Ktere maji zaroven potencial spojit lidi napric politickym spektrem.. Myslim, ze by stalo za to, ji vyzvat. Ne ted, ale az to bude aktualni, samozrejme.

Chcete-li se zúčastnit této konverzace, přihlaste se
Mastodon.1984.cz

Mastodon server 1984.cz