Prijede, vidi ze ostatni parkuji napric, tak to tam da podelne a jeste doprostred..

Jan Molič boostnul

Co se v Čechistanu člověk nedočte: Ruské a finské logistické společnosti se naučily společně obcházet odvětvová omezení pomocí převěšování tahačů, objem přepravy nákladů činí v současné době asi jednu třetinu od minulého roku, řekl představitel finské celnice Jarkko Fagerström.

45. den invaze: Španělé nasadí proti turistům rakety HIMARS

Situace na španělské riviéře se vyvíjí hlemýždím tempem, připouští španělský ministr pro potírání turistiky, Pedro Verdez.

hrbatuvkostelec.cz/cechistan/r

Jan Molič boostnul

Oba reaktory VVER 440 V-230 v Jaslovských Bohunicích byly vyřazeny z provozu a na místě rozebrány. Jedná se o první případ kompletní demontáže tohoto typu reaktoru, uvedla Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBOR).

oenergetice.cz/jaderne-elektra

Jan Molič boostnul
Jan Molič boostnul

...
Závěrem si tedy dovolím odpovědět na otázku položenou v úvodu tohoto článku. Proč ta vedení vvn pořád padají? Protože za A) v této zemi nikdo neposlouchá Autorizované inženýry a statiky a neřídí se projekty, které vypracovali a za B) také proto, že politická reprezentace této země se nikdy neodváží sáhnout k personálním změnám v ČEZu, protože byla zvolena a žije v ČEZku (z pohledu západních zemí ve východoevropském Absurdistánu).

blisty.cz/art/109226-proc-ta-v

Jan Molič boostnul

Agentura Bad Moody's opět snížila rating Čechistanu

Hodnocení Čechistanu z předchozího "depresivní mínus" se snížilo na "negativně depresivní bezvýchodné plus mínus - mínus". "Je to vůbec nejhorší hodnocení v historii hodnocení," hodnotí ekonom Tomáš Sedláček. Co to pro Čechistan znamená?

hrbatuvkostelec.cz/finance/age

A-TEST: Jaký cinkač klíčů vybrat?

Až zase půjdete na náměstí cinkat klíči, uvažovali jste už, jaký cinkač klíčů si pořídit? V testu jsme se zaměřili jak na mechanické tak na digitální USB cinkače.

hrbatuvkostelec.cz/cechistan/a

Jan Molič boostnul

"Děkujeme, že jste zakoupili naše nejnovější vodoměry s bezdrátovým odečtem. Abyste je mohli používat, musíte si koupit Windows a Microsoft Office."

#czech

Jan Molič boostnul
Zobrazit starší
Mastodon.1984.cz

Mastodon server 1984.cz a též ocsidf3dyfjimqrjg7smwcjgxtaputeoj7he2qtgox3sy45licgx6iid.onion