Zkusili jsme fusili.
Fusili se hnusily.
Zkusili jsme mušle.
Mušle - už ne.

Jan Molič boostnul

Táta, 67 let, lékař a původně propagátor očkování, má dosud zánět srdce. Říká že se to zlepšuje, ale nevyjde malý kopec. Sotva se udrží na kole, leda po rovině. Ráno trpí silnými bolestmi na hrudi. To je fakt "super" stáří ještě vloni vitálního člověka, který celý život žil zdravě a sportoval.

Píšu to z Milána, kde všichni dosud nosí roušky. A tak mě to covidové bláznění o to víc štve. Na podzim to k nám totiž dorazí zas, opět ty roušky a obsolentní vakcíny... Ale já už na to kašlu.

kulturni-noviny.cz/nezavisle-v

Jan Molič boostnul

Ta narůstající pitomost je mimo jiné zesílena tím, že, jak Haidt dokládá s odkazem na několik studií, na sociálních sítích se chová jako agresivní idioti jen malé množství lidí. Ale ti postupně začnou konverzaci dominovat, protože odpudí všechny normální lidi, kteří na to nemají žaludek a stáhnou se.

echoprime.cz/a/SsMhS/nase-digi

Hodnotil jsem teď nějaké kódy. Zjištění: Python vs. Ruby = VHS vs. Betamax.

To že vysoké školy zruší studium Rusům a Bělorusům považuju za fakt hnus. Jděte s těma pseudosankcema do prdele. Howgh.

Jan Molič boostnul

Dnes Evropská komise představila, jak chce bojovat se sexuálním zneužíváním dětí. Radši se posaďte.

Chce zavést povinnost šmírovat ve všech soukromých e-mailech a chatech, včetně koncově šifrované komunikace.

Piráti udělají všechno proti tomuhle nebezpečnému nesmyslu.

Hned je fajn, když se průser nazve výzvou.

Jan Molič boostnul

RT @marcan42@twitter.com

So NVIDIA "released" their kernel driver as open source.

By which they mean, they moved most of it to firmware and made the open source driver call into it. There are almost 900 functions implemented in the 34MB firmware, give or take, from what I can see.

Broadcom vibes...

🐦🔗: twitter.com/marcan42/status/15

Jan Molič boostnul

Commissioner Ylva Johansson totally broke her promise on encryption with the EU law proposal that the @EU_Commission published today.

She also refused to meet with privacy experts like @edri on this new law to force the mass surveillance of private on-line communications.

The Commissioner met with Facebook but has-commissioner-johansson-met?

Teorie: Víc plechovek líp hoří. Důkaz: nutno potvrdit opakovaným experimentem.

Takže budeme za plyn platit v eurech skrze VNG, která zaplatí nejspíš na eurový účet u Gazprombank, která provede konverze na rubly... Koza se nažere a vlk zůstane celý.

Nevíte někdo, jak se jmenoval ten projekt přehrady, která by vznikla zatopením Česka?

Je sranda, jak se lidem neco predhodi a oni se o to pomlati. Treba ted ty potraty v USA. Hlavne jim porad neco predhazovat, aby nezacali premyslet nad tim, co je opravdu dulezite. Presto je tomu tak dobre. Totiz jeste by nekoho mohlo napadnout, ze by se pomlatili cernosi s belochy - v dobe environmentalni krize neni opravdu nic dulezitejsiho.

Tak to ovsem vidi clovek zvnejsku. Sice sranda, ale nutno dodat, ze my tady take mame svoje "potraty". O nich neradno mluvit, protoze take maji zaryte zastance i odpurce. Ne, opravdu v dobe environmentalni krize neni nic dulezitejsiho nez ... (to o cem neradno mluvit)

Jistou utechou je, ze neni nic noveho pod sluncem. „Jak jen jsou úmorné všechny ty věci, člověk to ani nemůže vyslovit!"

Nebo dalsi klasik pojednavajici o tomtez, viz odkaz.

youtube.com/watch?v=dvokbU_Jpe

Jan Molič boostnul
Jan Molič boostnul

Po dlouhé době na Facebooku. Dosáhl jsem úspěchu: nabízí mi to příspěvky, jenže se to vůbec netrefuje :-) Algoritmy se přeceňují. Ve finále to bude nějaké php, které na základě pár klíčových slov udělá select... To samé bude asi google. Ten se taky netrefuje. Proto mám už dlouho dojem, že celá internetová reklama je jeden velký hype a fake na druhou; že jsou v tom obrovské peníze, ale spíš tyhle firmy přesvědčují zadavatele reklamy o tom, že to celé funguje, jenže ono to opravdu zas tak nefunguje....

Zobrazit starší
Mastodon.1984.cz

Mastodon server 1984.cz a též ocsidf3dyfjimqrjg7smwcjgxtaputeoj7he2qtgox3sy45licgx6iid.onion